Магія луків
Магія луків вид зверху
Коробочка польових квітів

Магія луків

Артикул
77
870 грн
В 1 клік
  • Опис
  • Відгуки

Склад:

  • хризантема, 3 шт.;
  • еустома, 2 шт.;
  • статиця, 1 шт.;
  • декор, 1 шт.;
  • коробка М, 1 шт.

І ще трохи на ідеальному, адже поєднання хризантеми, еустоми та статиці в капелюшній коробці - це дійсно ідеально. Гармонійно складена об’ємна композиція та її оформлення - це те, що треба, якщо ви шукаєте квіти для ділових партнерів, друзів, близької людини або ж просто хочете здивувати увагою.
 

Залишіть свій відгук:
Ви переглядали
артикул 77
870 грн
Квіти в капелюшній упаковці Запоріжжя - це стильно та сучасно

Дарувати квіти на свята або ж без приводу - це давня традиція, яка завжди буде актуальною і сучасною. Проте, букети квітів можуть бути не тільки у звичному вигляді - паперовій або ж поліетиленовій упаковці, а, наприклад, у  капелюшних коробках. Цей тренд створення композицій квітів в коробках Запоріжжя має довгу історію, але сьогодні варіант коробки з квітами набуває все більшої популярності. Як і раніше, зараз дарувати квіти в коробках у Запоріжжі - це додатковий спосіб підкреслити красу та елегантність букету, намагання надати квітковій композиції більшої індивідуальності, елегантності та вишуканості. І, звичайно ж, букет квітів у капелюшній коробці - це гарний маркетинговий інструмент, який вражає, додає цінності та виглядає більш презентабельно, ніж звичайний букет. 

Подаруйте чарівну коробку з квітами коханим

Квіти в коробці Запоріжжя - це різноманіття створення красивих та оригінальних композицій. Для кожної ми ретельно обираємо найсвіжіші та найякісніші квіти, гарантуючи, що ваш подарунок залишиться сяючим та яскравим протягом тривалого часу, а квіти в коробці будуть прикрашати ваш простір, нагадуючи про особливі моменти. 

Наші спеціалісти збирають композиції в коробках саме у Запоріжжі, поєднуючи різні види квітів, декор та додаткові елементи. Такі квіткові композиції можуть мати різну форму, бути більш об’ємними або ж мати пласку форму, проте одна з головних переваг букетів у коробках - це те, що завдяки вологій губці на дні коробки квіти зберігають свою свіжість довше. 

Замовлення композицій квітів у Запоріжжі

Замовити квіти в коробках з доставкою у Запоріжжі - це надзвичайний сюрприз. Тільки уявіть, що такий букет у капелюшній коробці вразить та подарує величезну кількість емоцій набагато сильніше, ніж звичний букет квітів. Наші коробки максимально якісні, тож ми гарантуємо, що квіти залишаться у безпеці під час транспортування і будуть мати неперевершений вигляд під час вручення. До речі, такий знак уваги можна замовити онлайн навіть в тому випадку, коли ви знаходитесь далеко від нашого міста. Ми обов’язково подбаємо про те, щоб квіткову композицію було доставлено вчасно!  
Квіти в коробці в Запоріжжі - це про природню красу, надзвичайні емоції та відчуття, можливість навіть на відстані подарувати свою увагу та любов і створити чарівні моменти на згадку. Відкрийте для себе мистецтво дарувати подарунки разом з Flowers Story.