Гортензія

Сортування Новинки За рейтингом Спочатку дешевше Спочатку дорожче
  • Обрано 5 товарів
Новинка!
артикул 54
1 770 грн
Розпродаж
1 350 грн
940 грн
артикул 58
500 грн
артикул 64
550 грн

Гортензії в букеті Запоріжжя

Гортензії - красиві квіти з великими суцвіттями, що складаються з безлічі дрібних квіток.

Гортензії - дивовижні, вони мають об’ємне цвітіння, м’які пелюстки та чудові відтінки, що робить їх ідеальними в тих випадках, коли треба виразити вдячність, прикрасити будинок або декорувати свято. 

Ми пропонуємо букети гортензій у Запоріжжі в різних відтінках і впевнені, що незалежно від того, чи це подарунок для себе чи для близької та дорогої вам людини, букет цих квітів справить незабутнє враження.

Замовити букет гортензій - гарний вибір

Варто хоча б один раз побачити незрівнянні гортензії і ви вже не зможете перед ними встояти! Вони надзвичайно: красиві, стильні, довговічні і є популярним вибором, коли треба зробити квітковий подарунок. 

Значення деяких гортензій пов’язане з кольором квітки. Наприклад, білі гортензії символізують чистоту і невинність. Зелені гортензії символізують відродження та оновлення. Сині гортензії - знак жалю. Ви хочете сказати квітами «Вибач»? Тоді оберіть гортензії синього, блакитного кольорів. Вони допоможуть вам передати це повідомлення. А от рожеві гортензії символізують глибокі емоції.

Мова квітів може бути складною і, наприклад, та сама біла гортензія може символізувати не тільки невинність. Сучасний погляд на мову квітів каже про те, що даруючи білі гортензії ви пишаєтесь чиїмось досягненнями настільки, що готові кричати про це всім!  

Обирайте ці квіти на випускні, хрестини, народження дитини, весілля, день народження - це ідеальні приводи для того, щоб подарувати саме білі гортензії в букетах у Запоріжжі.

Для кого краще замовити букет гортензій?

Замовити букет гортензій з доставкою у Запоріжжі можна, наприклад, у випадку, коли треба привітати із четвертою річницею весілля, або ж тим, хто відкриває новий бізнес або будь-яку нову справу, адже гортензії асоціюються із процвітанням та достатком. Також варто обрати гортензії тому, хто надав вам послугу або допоміг: вважають, що гортензії - це ще і символ вдячності. 

Проте, ці квіти настільки шикарні, що обрати їх у подарунок можна для будь-якого випадку, запевняємо, що в отримувача вони викликають і захоплення, і подив, і посмішку, і щастя. Ніжні, об’ємні та урочисті гортензії у букеті завжди виглядають ідеально.

А ми завжди намагаємось робити найцінніші моменти життя незабутніми за допомогою унікальних квіткових композицій, які будуть доречними для будь-якого випадку.
 

Відображати на Головній
1