Троянди з цукерками
Троянди та Амур
Троянди та Амур вид зверху

Троянди та Амур

Артикул
82
Ціна за 1 букет:
3 300 грн
В 1 клік
  • Опис
  • Відгуки

Склад :

  • троянда, ↑60 см., 25 шт.;
  • цукерки Raffaello, 24 шт.;
  • цукерки Ferrero Rocher, 23 шт.;
  • декор, 1 шт.

Якщо буває рай, то в ньому обов’язково повинні бути незрівняної краси квіти та смаколики. Якщо ми кажемо про кохання, то завжди згадуємо про той дивовижний період перших побачень з квітами, цукерками та поцілунками. 
Якщо ви хочете здивувати кохану, то неодмінно обирайте цей чудовий букет у вигляді серця з червоних ніжних троянд та двох видів неймовірно смачних цукерок. 
 

Залишіть свій відгук:
Ви переглядали
3 300 грн
Букети з солодощами та квітами у Запоріжжі

Коли є бажання створити ну дуже оригінальний подарунок, а, здавалось би, всі ідеї та варіанти вичерпані, тоді варто звернути увагу на великі букети квітів з солодощами, адже це оригінальний і смачний спосіб подарувати радість та приємні яскраві емоції.

Величезні букети з солодощами та квітами у Запоріжжі наші флористи складають з шикарних квітів, використовують оригінальні та нестандартні підходи: різні форми букету, варіанти додавання до них солодощів, поєднання квітів та відповідного декору і пакування, які не залишать байдужими жодного отримувача такого подарунку.

Подарунки з квітів та цукерок 

Букет з солодощами та квітами у Запоріжжі ви можете не тільки обрати з тих варіантів, які є в нашій крамничці. Ви завжди можете залишити власні побажання, враховуючи які наші спеціалісти створять саме такий букет, про який ви мріяли. До речі, персоніфіковані, індивідуально створені букети квітів сьогодні стають все більш популярними, адже так можна максимально врахувати особливості отримувача і зробити подарунок ще більш приємним. 

У букетах з солодощами та квітами головним елементом є саме солодощі, адже вони привертають увагу, роблять композицію оригінальною та привабливою. Додати в такі букети можна не тільки шоколад, а ще й кольорові льодяники або ж печиво. Роблять це зазвичай індивідуально під уподобання та смаки отримувача.Саме через це подарунок стає більш особистим та виразним. 

Звичайно ж, такі подарунки підійдуть до будь-якого важливого свята: дня народження, ювілею, для подарунків маленьким панянкам, весілля, хрестин. Проте, найбільш доречними вони будуть саме в тих випадках, коли треба дійсно вразити, подарувати незрівнянні емоції на дуже важливі свята для дуже важливих людей. 

Доставка букетів з солодощами та цукерками у Запоріжжі

Ми не тільки створюємо букети квітів з солодощами, ми також доставляємо ваше замовлення отримувачу, додаємо листівку та, при необхідності, робимо фотозвіт. Такий формат нашої роботи особливо актуальний для тих, хто знаходиться далеко від Запоріжжя і хоче привітати близьку людину, але не може зробити це особисто.