Хризантема гілкова

Сортування Новинки За рейтингом Спочатку дешевше Спочатку дорожче
  • Обрано 10 товарів
Розпродаж
1 050 грн
Розпродаж
1 250 грн
Розпродаж
1 100 грн
Розпродаж
1 450 грн
Розпродаж
1 250 грн
Розпродаж
артикул 51
1 350 грн
Розпродаж
артикул 52
1 050 грн
850 грн
4 200 грн
750 грн

Гілкова хризантема купити у Запоріжжі

Хризантема гілкова - дуже красива та дуже яскрава квітка. Саме тому ми використовуємо її і в монобукетах, і в комбінаціях з іншими квітами, як додатковий елемент для текстури та об’єму. Яскраві, різнобарвні та в той же час максимально ніжні, - такі квіти найкращі для створення стандартних букетів, букетів у кошиках або ж для декору приміщень.

Хризантема гілкова дійсно універсальна квітка, адже вона просто ідеальний вибір і для жінки, і для чоловіка. Для людини, яка полюбляє максимально яскраві кольори та вибухи фарб, а також для тих, хто віддає перевагу ніжним та спокійним відтінкам: кольорова гама та розміри цих квіток варіюються від білого до пурпурного. 

Відмінно вона виглядає у таких варіантах букетів квітів Запоріжжя:

  • з трояндами, як елемент додаткового декору;
  • з герберами та астильбами - для об’єму та текстури;
  • із зеленню. В цьому випадку саме гілкова хризантема є головною.

Тож, вне залежності від того, вам потрібен ніжний та романтичний букет або ж яскравий та емоційний - без сумнівів рекомендуємо звернути увагу на гілкову хризантему.

 Букет квітів Запоріжжя

В будь-яку пору року квіти зачаровують своїми яскравими фарбами, витонченими та особливими ароматами і дивовижною красою. Проте саме восени всі кольори виглядають ще більш насиченими. Тому, якщо ви вирішили купити квіти з доставкою у Запоріжжі, то неодмінно зверніть увагу на хризантему гілкову. Букет з цією квіткою буде створений нашими флористами так, що не залишить байдужою  жодну людину, а вчасна доставка отримувачу буде приємним сюрпризом в тому випадку, якщо ви знаходитесь на відстані. 
 

Відображати на Головній
1