Білий океан ромашок
Букет ромашкової хризантеми
Білий океан ромашок вид зверху

Білий океан ромашок

Артикул
70
Ціна за 1 букет:
4 200 грн
В 1 клік
  • Опис
  • Відгуки

Склад:

  • хризантема, 39 шт.;
  • декор, 1,5 шт.

Ніжні, прості та надзвичайно елегантні хризантеми Запоріжжя гарні поодинці, а у величезній квітковій композиції з 39 білих квіток викличуть нереальні емоції. Адже розкіш у простому. Хризантему вважають королевою осені - зазвичай ця квітка зростає саме в той час, коли природа починає засинати, і продовжує дивувати до самих морозів. Кольорова гама хризантем величезна, проте монобукет “Білий океан ромашок” нагадає про тепло літнього дня, особливе ставлення та відмінний смак. 
Хризантеми - це про дружні стосунки і міцні взаємини. Їх дарують друзям, мамі або сестрі, колегам або ж діловим партнерам на знак уваги, поваги та просто для гарного настрою.

Інші красиві букети хризантем тут.
 

Залишіть свій відгук:
Ви переглядали
4 200 грн
Квіткова композиція з білих хризантем Запоріжжя

Чому ми так любимо хризантеми?

Хризантеми Запоріжжя - надзвичайно популярні квіти, адже вони неймовірно естетичні, мають оригінальну фактуру і яскраві кольори. Флористи та, звичайно ж, клієнти, цінують хризантему за її гарну стійкість, доступність протягом всього року та приємну ціну. Ця квітка естетично виглядає як в строгих витончених монобукетах, так і в ефектних збірних квіткових композиціях з хризантем, що доповнені зеленню та мають стиль кежуал.

Квіткова композиція з хризантем Запоріжжя, яка оформлена зі смаком, стане ідеальним доповненням до привітання під час святкувань будь-якого торжества. Такий букет стане доречним подарувати і колегам по роботі, і близькій людині просто на знак поваги і уваги, також квіткову композицію з хризантем Запоріжжя можна замовити в квітковій крамниці для оформлення інтер’єру вашого будинку
 

Білі хризантеми Запоріжжя. Ці квіти є символом чистоти, щирості, віри та вдячності. Квіткову композицію з білих хризантем Запоріжжя дарують в тих випадках, коли мають бажання висловити глибоку повагу. Такий подарунок буде доречним для людей будь-якого віку та статі. Крім того, білосніжна хризантема Запоріжжя зцілює душу від болю і негативу, допомагає розслабитися, приносить почуття спокою. Також вона особливо популярна у весільній флористиці як символ чистоти та невинності.

Хризантеми Запоріжжя є особливими серед квітів завдяки своїм чудовим пелюсткам і кольорам. У нашій квітковій крамниці ми пропонуємо чудові букети хризантем, які ідеально підходять для того, щоб порадувати когось або відзначити особливий момент. Ви можете обрати із запропонованих стилів і кольорів, щоб підібрати саме той букет, який найбільше підкреслить ваші почуття.
Ми впевнені, що улюблена композиція з хризантем перетворить ваш простір на квітковий рай.