Троянда спрей

Сортування Новинки За рейтингом Спочатку дешевше Спочатку дорожче
  • Обрано 1 товар
Новинка!
артикул 85
6 300 грн

Ніжніше ніжного ці повітряні квітки, за допомогою яких наші флористи складають як квіткові композиції та подарункові кошики, так і прикрашають приміщення до святкових подій.

Звичайно, найчастіше троянду спрей замовляють для весільних букетів, адже ця неймовірна квітка гарна як у монобукеті, так і у поєднанні з іншими квітами, а також вона має велику палітру: від пастельних спокійних відтінків до яскравих кольорів.

Наші флористи пропонують букети з трояндою спрей для жінок та дівчат саме завдяки жіночності та легкості цієї квітки. І також використовують їх для створення затишної та комфортної атмосфери при оформленні святкових подій в офісах, шоурумах, готелях та ресторанах.

Троянда спрей - квітка самодостатня, але вона гарно доповнює квіткові композиції з іншими квітами.

Разом з еустомою троянда спрей створює дуже ніжну та легку композицію, яка підійде для романтичної події.

Хризантеми з трояндою спрей - це цікаве та оригінальне поєднання кольорів, форм та текстур. Така композиція підійде для урочистих подій.

А ось для тих, хто шукає не тільки романтичний букет, але й такий, що підійде навіть наймолодшим отримувачам, ми пропонуємо поєднання троянди спрей з альстромерією.

Звичайно ж, троянда спрей може поєднуватись у букетах з тюльпанами, ліліями або ж орхідеями. Все залежить від події, отримувача та ваших побажань. 

 

Відображати на Головній
1